День недільний, святковий та інші дні у нашому житті є даровані Богом. Бо все, що Він творить є для людини, як вінця Його творіння, щоб людина користала з того і мала на прожиток та свій добробут. Розуміємо, усе, що є у нашому житті є даром від Бога і за ці дари ми маємо воздати подяку нашому Творцеві та Дателю усіх цих благ.
Слава Ісусу Христу! Почувши євангельську притчу про багача, якого Ісус називає безумним, дехто зі сьогоднішніх слухачів може собі сказати, що ця наука його не стосується. Високі ціни на продукти, низька зарплата, безробіття
Дорогі Браття і Сестри в Христі! У сьогоднішньому євангелії, чуємо, що підходить до Ісуса якийсь законовчитель та запитує: «Учителю, що мені робити, щоб вічне життя осягнути?».
Початок євангелії знаменує зупинку Ісуса з учнями біля Герасин-краю. При цьому євангеліст Лука не зазначає ,що Ісус зупинився, але що вони пристали. (Лк 8:26)
Слава Ісусу Христу! Дорогі у Христі брати і сестри, сьогоднішній євангельський уривок вводить нас у роздуми над темою дочасного і вічного блаженства людини.
Дорогі у Христі брати та сестри, Господь Бог відкриває нам тайни Божого Царства бо любить нас. Нам залишається прийняти цю правду, пропустити її через своє серце, щоб Боже слово стало дієвим у нашому житті.
Слава Ісусу Христу! «І як бажаєте, щоб вам чинили люди, чиніть їм і ви так само» (Лк. 6:31). Дорогі у Христі брати і сестри, ці слова, які промовляє Ісус є «золотим правилом» не лише християнина, а й голосом совісті,
Дорогі браття та сестри у Христі! У сьогоднішньому Євангелії чули, як народ юрмився біля Христа, в тому числі і майбутні апостоли: Симон-Петро, Яків та Іван сини Заведея. Хоча, останні із названих опинилися немовби випадково, бо полоскали сіті після нічної риболовлі, коли Ісус навчав народ словом Божим.
Недільна євангелія описує віру хананеянки і видужання її дочки. Ми, у свою чергу, можемо уявити емоційний стан цієї жінки. Вона не перестає кричати, просити і навіть можливо переслідувати Спасителя. Віра хананейки дозволяє сперечатись і навіть переконувати апостолів у важливості її прохання. При цьому вона згоджується звати себе щеням.